نحوه خرید

نحوه خرید: مشاوره، سفارش، ارسال

مشاوره

 

شرکت ویرا تجارت ارغوان، این امکان را برای مشتریان فراهم نموده تا قبل از خرید و ثبت سفارش، از راهنمایی مشاوران فروش بهره ببرند. این امر با هدف ارائه خدمات بهتر، به روز شدن اطلاعات مشتریان و هماهنگی در خصوص ارسال بار، قیمت گذاری مناسب و نحوه تحویل بار ایجاد شده است. مشاوران فروش ارغوان از زمان ثبت سفارش تا تحویل کالا در کنار شما خواهند بود.

 

ثبت سفارش

 

امکان ثبت سفارش کالا و استفاده از راهنمایی های مشاوران فروش همه روزه از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر به جز روزهای جمعه امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید برای بر قراری ارتباط با شماره 40881860 – 021 الی 62 تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به آدرس اسلامشهر، نرسیده به میدان نماز، خیابان سوسنگرد، 150 متر بعد از بستنی میهن، فرعی دوم سمت راست، آخرین انبار به صورت حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.

آدرس تلگرام : Arghavan_vta

آدرس اینستاگرام:  Arghavan_vta

آدرس ایمیل: info@arghavanco.com

 

همچنین، برای اطلاع کامل از راه های ارتباطی با ویرا تجارت ارغوان به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 

ارسال کالا

 

پس از ثبت سفارش کالا در سیستم، بلافاصله حواله آن صادر و جهت آماده سازی به انبار ارسال می گردد. سپس جهت هماهنگی مجدد با مشتری تماس گرفته شده و بعد از تایید نهایی از حضور در آدرس اعلام شده، کالا ارسال خواهد شد. سفارشات تهران حداکثر تا 24 ساعت و به صورت رایگان در روزهای غیر تعطیل ارسال می گردد. همچنین سفارشات شهرستان از طریق باربری مورد نظر انجام می شود.

  • ارسال رایگان کالا (با توجه به حجم خرید)
  • ارسال بار به تمام نقاط کشور
  • هفت روز ضمانت برگشت کالا