هزاران رنگ با دستگاه تینت

به صورت سنتی، برای طراحی دکوراسیون منزل از رنگ های روشن به خصوص سفید، استخوانی، کرم، طوسی و زیتونی استفاده می‌شود. به تازگی، میل به استفاده از رنگ های شادتر و سرزنده تر در طراحی دکوراسیون بیشتر شده است. استفاده از طیف‌های مختلف رنگ‌هایی مثل سبز، قرمز، آبی، ارغوانی، فیروزه ای و هر رنگ دیگری، علاوه بر منزل، در محل کار، اماکن عمومی و شهری، سازمان‌ها و کارخانجات باعث ایجاد فضایی خاص و دلنشین می‌شود. اکنون می توانید با نگاهی به کاتالوگ رنگ دستگاه تینت (دستگاه ترکیب رنگ تمام خودکار) هر رنگی که دوست دارید برای طراحی دکوراسیون استفاده کنید.

تا پیش از این، انتخاب رنگ مناسب و زیبا برای طراحی دکوراسیون کار بسیار دشواری بود. اگر فردی قصد داشت رنگ جدیدی را برای منزل خود انتخاب کند که در فروشگاه ها پیدا نمی شد، کاری جز ترکیب رنگ توسط نقاش وجود نداشت. این کار نیز معمولا با مشکلاتی همراه بود:

  • در صورت نیاز مجدد به رنگ تکرارپذیر نبود که منجر به مغایرت رنگ می شد.
  • زمان زیادی برای ترکیب رنگ اتلاف می شد.
  • در صورت عدم ترکیب درست رنگ، باعث هدر رفتن رنگ و صرف هزینه های گزاف می گردید.

اما حالا، با هر سلیقه ای که دارید، هر نیازی که احساس می کنید، بدون صرف هزینه و وقت زیاد می توانید به رنگ دلخواه خود دسترسی داشته باشید.

ویرا تجارت ارغوان با شناخت و آگاهی از نیاز مشتریان خوش سلیقه و خلاق، به رفع مشکلات ذکرشده اقدام کرده است. از این پس می توانید در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت بیش از 1000 رنگ مختلف را انتخاب و استفاده کنید؛ رنگ هایی که پیش از این شاید اسم آنها را نیز نشنیده بودید.

 

دستگاه تینت

دستگاه تینت چطور کار می کند

به لطف شرکت رنگسازی نیپون و ایرانیان، این فناوری در اختیار ما قرار گرفته است. کیفیت بالای رنگ های نیپون و ایرانیان این امکان را فراهم ساخته تا با کمک دستگاه ادغام رنگ تمام خودکار (دستگاه تینت) بتوانیم به بی نهایت رنگ زیبا و جذاب دسترسی داشته باشیم.

دستگاه تینت تمامی رنگ های آکریلیک و روغنی و کدهای خاصی از رنگ های پلاستیک را پوشش می دهد. اساس کار دستگاه تینت به این صورت است که هر رنگی کد خاصی دارد. پس از انتخاب کد موردنظر از روی کاتالوگ رنگ ، این کد در نرم افزار دستگاه وارد می شود. جوهرهای تینت که در دستگاه قرار دارند با فرمولاسیون دقیق دیجیتالی به رنگ های پایه نیپون و ایرانیان اضافه می‌شوند. سپس سطل رنگ در دستگاهی دیگر که دستگاه میکس رنگ است قرار گرفته و به خوبی مخلوط می شود.

این فرایند می تواند بارها و بارها بدون اینکه هیچ اختلافی در رنگ نهایی وجود داشته باشد تکرار شود. این روش علاوه بر اینکه دست شما را در انتخاب رنگ باز می گذارد، در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کند. رنگ های تینت نیپون و ایرانیان در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی قابل استفاده هستند. پس از اجرای رنگ و خشک شدن آن، رنگی را که از روی کاتالوگ رنگ انتخاب کرده بودید، با لذت تماشا کنید.

 

از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

در انتخاب رنگ مناسب، به نور محیط و جنس سطحی که می خواهید رنگ بزنید دقت کنید. برخی رنگ ها زیر نور طبیعی و نور لامپ و چراغ ظاهری متفاوت دارند. برخی رنگ های پررنگ قدرت پوشانندگی کمتری نسبت به دیگر رنگ ها دارند. زمانی که این رنگ ها روی سطوح سخت اعمال می شوند شاید به لایه های بیشتر رنگ و پوشش دهی نیاز باشد. اگر حرفه ای نیستید، می توانید از مشاوره کارشناسان ارغوان استفاده کنید. در ضمن برای کسب اطلاعات و استفاده از تجربه حرفه ای ها به وبلاگ و بخش مقالات سایت ارغوان سر بزنید.