رنگ سال 2021 اعلام شد

موسسه پنتون رنگ سال 2021 میلادی (1400 هجری شمسی) را اعلام کرد: دو رنگ خاکستری خالص (کد 5104-17) و زرد درخشان (کد 0647-13) دو رنگی هستند که به عنوان رنگ های سال 2021 معرفی شدند.

رنگ خاکستری تداعی گر آسمان ابری، دیوارها و پیاده روهای بتنی و حتی پتوهایی است که مدت های طولانی زیر آنها دراز می کشیدیم. خاکستری مستقل اما در مجموع افسرده کننده است، درست مانند نه ماهی که در سال پیش در قرنطینه گذشت. خاکستری معنای ابهام و بلاتکلیفی می دهد. بر عکس سیاه و سفید، هیچ پایانی ندارد و شرایطی را تداعی می کند که در حال حاضر و با وجود ویروس کرونا برای همه مردم جهان وجود دارد.

در مقابل، زرد درخشان نماد نور خورشید، امید و زندگی است. نوری که در انتهای تونل تاریک ما را به ادامه راه امیدوار می کند. زرد درخشان رنگ خوش بینی است و خاکستری خالص رنگ خونسردی، ثبات و سرسختی است.

کارشناسان موسسه پنتون اعتقاد دارند که ترکیب این دو رنگ روحیه افراد را تقویت می کند و امید و انرژی را بیشتر می کند.

ترکیب دو رنگ مستقل بیانگر این است که چطور عناصر متفاوت و حتی متضاد می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند و قدرت، استقامت و امید را نوید دهند: عمل گرا و مثل صخره سخت و محکم، در عین حال گرم و خوش بین.

 

رنگ سال 2021 خاکستری خالص و زرد درخشان | شرکت ارغوان

پنتون معتقد است در شرایطی هستیم که باید دلگرم و باروحیه باشیم، و این برای روح و روان انسان لازم و ضروری است.

در دهه اخیر، پنتون همیشه رنگ هایی را انتخاب کرده است که فام های درخشان و چشمگیری داشته باشند، رنگ هایی که الهام بخش و انرژی بخش باشند. شاید رنگ خاکستری چندان با این معیارها جور نباشد، اما بنابر روالی که سال گذشته بر تمام مردم جهان حکمفرما بود، هیچ رنگی بهتر از خاکستری نمی توانست به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب شود و بیش از هر چیز همه مردم منتظر بازگشت به شرایط عادی هستند.

 

تهیه رنگ های سال با دستگاه ترکیب رنگ خودکار امکان پذیر است. جهت تهیه این رنگ ها با ما تماس بگیرید.

 

 

ویرا تجارت ارغوان

heyzo jav online free HMGL-192 恥ずかしいカラダ デビュー10周年記念の旅 鈴木真夕 VEC-285 友人の母親 香椎りあ ATID-508 BBPリアルドキュメンタリー 初めて黒太棒をねじ込まれて 香椎花乃 IPX-820-Uncensored-Leaked 形勢逆転!即尺デリヘル呼んだら、会社の生意気な女上司だった。 斎藤あみり 1Pondo-050122_001 愛棒 Vol.1