چسب رازی

گروه صنعتی رازی در سال 1359 با هدف تولید انواع چسب‌های خانگی و صنعتی و با عنوان شرکت شیمیایی رازی پایه گذاری شد. این شرکت در حومه شهرستان هشتگرد در استان کرج و در مساحتی معادل 100 هزار متر مربع واقع شده است. محصولات چسب رازی در سال 1361 تولید و روانه بازار شدند. شرکت شیمیایی رازی به طور میانگین سالانه 18000 تن چسب تولید می‌ نماید.

در سال 1362، شرکت شیمیایی رازی با تاسیس شرکت آرتاویل تایر وارد عرصه تولید تایر و لاستیک گردید. سپس شرکت های کیمیا رزین و کیان شیمی با هدف تولید انواع مواد شیمیایی پایه گذاری شدند.

به مرور زمان سهام مربوط به شرکت های جام دارو و لاستیک یزد نیز توسط این شرکت خریداری و به مجموعه رازی اضافه شدند.

گروه صنعتی رازی هدف خود را بر تولید محصول با کیفیت، کسب رضایت مشتری و پاسخ به نیاز مشتریان در کمترین زمان ممکن قرار داده است و در جهت آن تلاش می‌کند و به عقیده مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی، این مجموعه به این مهم نائل گردیده‌ است.

 

چسب رازی | شرکت ارغوان

 

شرکت شیمیایی رازی به عنوان بزرگ‌ ترین تولیدکننده انواع چسب‌های صنعتی و خانگی، رزین‌ های صنعتی و پلی ونیل استات در ایران شناخته می شود. به طور کلی می‌توان تولیدات این مجموعه را به چسب های سیلیکونی، چسب نواری، چسب ساختمانی، کیف و کفش، عمومی و تحریر، چوب و مبلمان دسته‌بندی کرد که هر یک از این گروه‌ها خود به زیر مجموعه‌ های گسترده‌تری طبقه‌بندی می‌شوند. علاوه بر این، ساخت تیوب پلاستیکی برای اولین بار در ایران به نام این شرکت ثبت گردیده است. نام این شرکت برگرفته از نام دانشمند بزرگ ایرانی، محمد زکریای رازی است.

 

کسب استاندارد ملی ایران و گواهی بین‌المللی ISO 9001 از شرکت QS سوییس از جمله افتخارات گروه صنعتی رازی محسوب می‌شوند.

 

ویرا تجارت ارغوان نمایندگی چسب رازی می‌باشد.