پارس روور

گروه تولیدی و صنعتی پارس روور در سال 1397 در زمیـنه تولید و فروش ابزارآلات نقاشی و ساختمانی فعالیت خود را آغاز کرد. عمده محصولات پارس روور شامل انواع کاردک دسته پلاستیکی و دسته چوبی، انواع لیسه، قلم موی نقاشی در اندازه های مختـلف و متنوع، و همچنین شیشه پاک کن می‌باشد. به علاوه، کاور کاغذی مخصوص نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان، کاور چسب دار، اسفنج و سینی رنگ از دیگر محصولات تولیدی گروه پارس روور محسوب می‌شوند.

بیشتر ابزارآلات موجود در بازار ساخت و تولید کشور چین و کشورهای آسیای شرقی می باشند و بعضا از کیفیت پایینی برخوردار هستند. از جمله معایب ابزارهای وارداتی موجود در بازار می توان به این موارد اشاره کرد:

  • به دلیل استفاده از میخ یا پرچ در اتصال دسته به فنر، تیغه به راحتی جدا می شود و یا لق می زند.
  • دسته این محصولات صرفا از چوب یا پلاستیک تولید شده و در صورت سقوط یا ضربه شدید می شکند یا ترک می خورد.
  • دسته پلاستیکی راحت عرق می کند و از دست سر می خورد یا می لغزد.

 

 

کاردک و لیسه دسته پلاستیکی پارس روور | شرکت ارغوان

 

لذا، گروه صنعتی پارس روور، با هدف ممانعت از خروج ارز، تولید کالای با کیفیت و ایجاد اشتغال برای جوانان ایران زمین وارد عرصه تولید شد و با کمک تجهیزات پیشـرفته و همفکری مهندسین و طراحان مجرب و خوش فکر بر این مشکلات و معایب فائق آمده و موفق به تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب گردیده است.

برای حل معایب ذکر شده، چوب و مواد پلاستیک با هم تلفیق می شود و به وسیله تزریق و همراه با پرس و دوخته شدن فنر به دسته، محصولی محکم و با دوام تولید می شود که عدم جدایی دسته کاردک از فنر و همچنین عدم شکستگی آن را به همراه دارد.

 

ویرا تجارت ارغوان  نمایندگی پارس روور می باشد.