سنباده ثایت ایتالیا

سنباده ثایت ایتالیا در سال 1953 تاسیس شد. این کمپانی در حال حاضر از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع ساینده های پوشش دار و پیوندی است که در صنایع مختلف کاربرد فراوان دارند. کمپانی ثایت عضو کمیسیون FEPA (فدراسیون تولیدکنندگان ساینده اروپا) واقع در فرانسه، و نیز OSA (سازمان تضمین ایمنی ساینده ها) واقع در آلمان می باشد. محصولات این کمپانی طبق بالاترین استانداردهای صنعتی اروپا و جهان تولید می شوند.

 

کمپانی سنباده ثایت ایتالیا

 

دفتر مرکزی سنباده ثایت در کولونیای تورین، در مساحت 27000 مترمربع واقع شده است. علاوه بر دفتر مرکزی، کارخانه ها و انبارهای سنباده ثایت در 10 نقطه دیگر ایتالیا مشغول به کار هستند. همچنین سنباده ثایت در کشورهای انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ایالات متحده، کانادا و برزیل کارخانه جات تولیدی و شعب فعال دارد.

 

کمپانی سنباده ثایت ایتالیا

کمپانی ثایت قادر به تولید انواع ساینده های صنعتی طبق استانداردهای روز جهان است. کلیه محصولات این کمپانی در کل چرخه تولید، از واحد توسعه و تحقیق گرفته تا ارسال محصولات، دارای گواهی ISO 9001 می باشند. محصولات ثایت طیف وسیع ساینده های سنگین صنعتی تا سنباده های کاغذی و پارچه ای و غیره را پوشش می دهد. سنباده های ثایت مخصوص سنباده زنی دستی و ماشینی برای انواع فلزات، چوب، مواد ساختمانی، بدنه اتومبیل، چرم و غیره و طبق بالاترین استانداردهای صنعتی طراحی و تولید می شوند.

 

ویرا تجارت ارغوان نماینده سمباده ثایت ایتالیا در ایران می باشد.

 

همین حالا می توانید برای خرید محصولات ثایت به فروشگاه آنلاین زبرنگ مراجعه نمایید.

 

سنباده ثایت ایتالیا کمیسیون های FEPA و OSA