رنگ پارس بهار

شرکت تولید رنگ پارس بهار در سال 1365  فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید رنگ های پلاستیک و نیم پلاستیک آغاز کرد. به جرات می توان گفت که رنگ پارس بهار به عنوان یکی از تولید کنندگان نوآور و دارای استاندارد شناخته می شود و قدرت تجاری خود را مدیون کیفیت بالای محصولات خود است.

از خصوصیات بارز محصولات پارس بهار می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 

  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
  • بالا بردن سطح آگاهی و دانش پرسنل
  • توجه مداوم به استانداردهای روز جهانی در زمینه تولید رنگ

 

استفاده از نیروهایی کارآمد و متخصص برای تولید رنگ های آکلیدی هوا خشک، آستری های ویژه، رنگ های مخصوص سوله و رنگ های آکریلیک پایه آب یکی از اهداف بزرگ شرکت پارس بهار می باشد. استفاده از موادی که به طبیعت و محیط زیست آسیب نرساند جزو دستور کار این شرکت در تولید محصولات باکیفیت است. ضمن اینکه محصولات تولید شده به صورت مداوم مورد کنترل و بررسی قرار می گیرند و پس از تایید به فروشگاه ها عرضه می گردند.

 

رنگ پارس بهار

 

درچه بندی رنگ های پارس بهار

محصولات این شرکت دارای 4 درجه بندی ممتاز، درجه 1، درجه 2 و درجه 3 می باشند که قابل ترکیب با یکدیگر هستند. محصولات این شرکت از مواد اولیه اروپایی تولید می شوند. این محصولات دارای نشان استاندارد ملی هستند. در صورتی که زیرسازی درست داشته باشند تا 15 سال دوام دارند و در بین رنگ های پلاستیک موجود در بازار از محبوبیت خاصی در نزد مصرف کنندگان برخوردار هستند.

لازم به ذکر است که شرکت تولید رنگ پارس بهار، محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند (یعنی امکان خرده فروشی وجود ندارد)، چنانچه شما به تعداد محدودی از این کالا نیاز دارید می توانید از فروشگاه های رنگ و ابزار محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

 

ویرا تجارت ارغوان پخش کننده محصولات پارس بهار می باشد.

Jav 온라인 스트림 KSBJ-195 쿠츄쿠츄 소리를 내고, 비쿠비쿠와 이키 마쿠루 미숙녀의 자위 30연발! - ! FC2-PPV-2235331 【개인 촬영·세트 판매】아버지의 치〇포에 복종을 결정한 풍만 블랙 걸계 딸  ①&② SSIS-401 처음으로 할 수 있었던 연상 그녀가 조루한 나에게 SEX를 가르쳐 주는 최고의 직전 동거 생활 오구라 나나미 KBMS-040 여성이 오늘 신고있는 바지는 상당히 더럽습니다. 383NMCH-012 【개인 촬영】 세프리 이상 연인 미만 _ 솔직한 로리 큰 가슴 딸과의 POV 영상 유출