شرکت رنگ و رزین پارس اشن فعالیت رسمی خود را از سال 1357 آغاز کرد. این شرکت در زمینه تولید انواع رزین های جلا و رنگ پلی اورتان دوجزئی، آلکیدی، پلی استر، انواع رنگ الوان سلولزی، سیلرسنباده خور، آمینو، جلا و رنگ اپوکسی دوجزئی، کیلرسلولزی، جلا و رنگ هواخشک تعمیراتی بدنه اتومبیل، جلا و رنگ اسیدکاتالیست دوجزئی، رنگ الوان براق تزئینی ساختمان، رنگ مات و نیمه مات ساختمانی، ضد زنگ اکسید آهن، جلا و رنگ کوره ای، انواع بتونه های سلولزی، رنگ آکریلیک پایه آب، جلای براق ساختمانی، رنگ ترافیک بر پایه آکریلیک ترموپلاست و همچنین انواع رنگ های پودری فعالیت می کند.

 

رنگ پارس اشن

هدف اصلی این کارخانه رسیدن به خودکفایی، ایجاد اشتغال و سازندگی در صنعت تولید کشور می باشد که همین هدف موجب شد تا فعایت های پارس اشن علاوه بر بازار های داخلی به خارج از مرزهای ایران نیز راه یابد.

شرکت رنگ پارس اشن در منطقه صنعتی حاجی آباد شهرستان گرمسار تاسیس شد. این شرکت با تولید سالانه بیش از 20000 تن محصول در زمره بزرگ ترین و برترین تولیدکنندگان (محصولات رنگ و رزین) در سراسر کشور بوده است. تمامی پرسنل پارس اشن سعی بر آن دارند که با کنترل فرآیند تولید محصولات خود به افزایش سطح کیفیت محصولات، همچنین جلب رضایت مشتریان و در نهایت به حفظ سرمایه ملی کمک کنند.

لازم به ذکر است که این شرکت جایگاه خود را در تولید رنگ و رزین و محصولات مرتبط با آن مستحکم نموده است. 

ویرا تجارت ارغوان نماینده اصلی و با سابقه شرکت رنگ و رزین پارس اشن می باشد.

 

همین حالا می توانید برای خرید محصولات پارس اشن به فروشگاه آنلاین زبرنگ مراجعه نمایید.