رنگ نیپون و ایرانیان

شرکت رنگسازی نیپون به عنوان اولین و بزرگترین رنگسازی آسیا شناخته می شود که در سال 1881 و در کشور ژاپن تاسیس شد. رنگ نیپون بیش از 50 سال است که در خارج از مرزهای ژاپن فعالیت نموده و تا کنون در 30 کشور آسیایی، اروپایی و آمریکای شمالی شعبه های خود را بنیان نهاده است. با توجه به اینکه کیفیت بالای رنگ نیپون زبان زد تمام دنیا شده است این شرکت نقش بسیار مهمی در صنعت رنگ دارد. سه رکن اصلی و اساسی خدمات، اختراعات و مدیریت در ظهور شرکت نیپون در بین مردم و جامعه بسیار موثر بوده است. 

اختراع و ارائه تکنولوژهای جدید و مورد نیاز مشتریان، ارائه راه حل های مناسب برای رنگ آمیزی سطوح، سقف، کف سازه ها، استفاده از برترین و بهترین دستگاه های روز دنیا در خط تولید، تاکید بر ملاحظات زیستی و نوآوری ها از ویژگی های شرکت مذکور می باشد.

 

 

رنگسازی نیپون و ایرانیان

رنگسازی ایران

رنگسازی ایران به عنوان اولین تولیدکننده رنگ و رزین و در واقع پیشگام صنعت رنگ در ایران می باشد. فعالیت این شرکت از سال 1308 آغاز شده است و در سال 1318 به طور رسمی ثبت گردید. این شرکت خط مشی و هدف خود را بر پایه تولید محصولات باکیفیت، کسب رضایت مشتری و بهبود مستمر قرار داده است. سه واحد رنگسازی، رزین سازی و قوطی سازی شرکت ایران فعال هستند. همه واحدهای کیفیت رنگسازی ایران با تلاش مداوم و سطح بالای مدیریتی از استاندارد 9001:2008 ISO برخوردار هستند.

 

 

رنگسازی نیپون و ایرانیان (2)

 

استاندارد بالای شرکت ایران باعث شد تا با شرکت نیپون ژاپن ترکیب و در حال حاضر با نام رسمی شرکت نیپون و ایرانیان شناخته شود. محصولات رنگ نیپون و ایرانیان، بسیاری از جنبه های موثر بر سیستم پوشش را دارا بوده و از خاصیت ضد باکتری و بدون بو برخوردار هستند.

 

ویرا تجارت ارغوان نمایندگی رسمی و با سابقه رنگ نیپون و ایرانیان است.