شرکت مجتمع صنایع رنگ سحر (سهامی خاص)، نامی آشنا در زمینه تولید و ساخت انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی است. رنگ سحر فعالیت خود را از سال 1365 با هدف برطرف نمودن نیاز بازار (رنگ های ساختمانی و صنعتی) و جلب رضایت مشتریان اغاز نمود.

تمامی پرسنل این شرکت در جهت رسیدن به اهداف والای این سازمان تلاش می کنند و تا به امروز، قدم های بسیار موثری را برداشته اند. داشتن نشان استاندارد ملی و کسب گواهی ISO می‌تواند مهمترین ویژگی یک محصول باشد که محصولات سحر از نیمه دوم دهه 70 به بعد هر ساله این نشان را دریافت نموده اند و همواره مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند. در حال حاضر گسترش واحد تحقیق و توسعه شرکت سحر موجب شده تا مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا به تولید رنگ های روغنی، نیم براق، پلاستیکی، اکریلیک، اسپری و اسپری چسب بپردازد.

 

صنایع رنگ سحر رنگ های ساختمانی و صنعتی

موضوع کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جوانان و همچنین جذب نیروهای متخصص نیز در سال های اخیر یکی از اهداف بسیار مهم مدیران شرکت بوده و برنامه های بلند مدتی را برای آن تنظیم نموده اند. توجه به کلیه قوانین مندرج در قانون وزارت کار و صنایع از دیگر برنامه های دیگری است که همیشه سرلوحه مدیریت شرکت سحر بوده است.

ره آورد این تلاش و پیگیری مداوم دریافت تقدیرنامه های متعدد است. از میان این تقدیرنامه ها می توان به این موارد اشاره کرد:

  • دریافت تقدیرنامه از اداره کار و امور اجتماعی استان البرز مبنی بر قدردانی از مدیریت شرکت بابت اجرای درست قوانین و مقررات وزارت کار و پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل در سال 1389
  • دریافت تندیس دیموند در جشنواره مدیریت توزیع و پخش در سال های 1388 و 1390
  • دریافت تندیس بهترین برند خاورمیانه از سوئیس 

ویرا تجارت ارغوان نماینده مستقیم رنگ سحر می باشد.

 

همین حالا می توانید برای خرید محصولات رنگ سحر به فروشگاه آنلاین زبرنگ مراجعه نمایید.