درباره ما

درباره ما

 

شرکت ویرا تجارت ارغوان فعالیت خود را در زمینه پخش و توزیع رنگ و ابزار ساختمانی و صنعتی از سال 1353 آغاز نمود. ارزیابی نیاز بازار داخلی و مطالعه راهکارهای روز دنیا در کنار بیش از 4 دهه تجربه، ما را بر آن داشت تا  در سال 1398 با رویکردی جدید و با الهام و الگوبرداری از همتایان نامدار بین المللی فعالیت خود را گسترش دهیم.

 

توزیع انواع رنگ و ابزار ساختمانی

در راستای ماموریت مان که بهینه سازی و هوشمندی توزیع در صنعت رنگ و ابزار است، در کنار تجارب نسل قبلی، با اضافه شدن نسل دوم پر انرژی، فعال و خوش فکر نگاه مان را به شیوه های نوین توزیع در بازار کسب و کار متمرکز کردیم.

ما در شرکت ویرا تجارت ارغوان مشتريان خود را سرمايه ای ارزشمند می دانیم و پيوسته در جهت رفع نياز آن ها تلاش مي کنیم و همچنين در بازه های زماني مختلف و نوسانات قيمت بازار با ارائه راهكارهاي متعدد سعی بر آن داریم تا از فشارهای مالي ايجاد شده بر مشتريان بکاهیم.

 

از این رو ضروری می بینیم اهداف خود را به شرح ذیل بنا نهیم:

 

  • گسترش شبکه توزیع در سراسر ایران
  • فراهم کردن با کیفیت ترین محصولات از معتبرترین تولیدکنندگان ایران و جهان
  • بهینه سازی مسیر تولید محصول تا رسیدن به دست مصرف کننده
  • به صرفه ترین قیمت برای مشتریان اعم از بنکداران، فروشگاه های بزرگ و کوچک، اجراکنندگان حرفه ای و نیز غیرحرفه ای
  • آموزش صحیح بروز ترین روش های اجرا جهت بهینه سازی مصرف 

 

امید است به یاری ایزد منان، به لطف نیروی انسانی با انگیزه و جوان و به برکت اطمینان و اعتماد شما به برترین شبکه توزیع در صنعت خود تبدیل شویم.

观看Jav DRPT-013 Ena Satsuki,一个美丽的屁股妻子,即使她的丈夫在附近由于两个亲戚的Erogaki咬一个鬼鬼T-back的刺激而发情 PPPE-038 10年了,我被我弟弟的枪手姐妹射中了我的胸部。 - 过于激进的 [ASMR / Subjectivity / JOI] 从前、后、左、右向大脑提交。 259LUXU-1572 豪华电视1555《我要提升自己作为女人的魅力……》婚后第三年巨乳人妻首次现身! - 一个有着整洁脸庞和丰满胸围的美丽女人被另一根棍子打扰的不道德性行为! - !! ADN-392 当我看到安排约会对象的广告并打电话给它时,我是一个天真无邪的女孩。 - Ryo ● Hina Okada 被禁锢变成我的玩具女友 FC2-PPV-2886203 [否] [OFF 到 1480pt 限 100!] 像往常一样,肮脏的小 G 罩杯巨乳女孩♥️ 进一步的乳房增长? - 激烈的他妈的太危险了〜♥ *评论特权/高图像质量Ver