لیست قیمت

شرکت ویرا تجارت ارغوان، توزیع کننده عمده و جزئی محصولات رنگ وابزار، وظیفه خود می داند تا لیست قیمت محصولاتی را که ارائه می دهد، در اختیار مشتریان قرار دهد. محصولات این شرکت طیف وسیعی را شامل می شود که از آن جمله می توان به انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی، پوشش های زیرین و رویه نهایی، رنگ چوب و نیم پلی استر، ساینده و سنباده های دستی و ماشینی، انواع چسب و رزین، ابزارهای رنگ و نقاشی و غیره اشاره کرد. شرکت ارغوان نمایندگی و عاملیت رسمی فروش تولیدکنندگان بزرگی همچون رنگ سحر، رنگ نیپون و ایرانیان، رنگ هاویلوکس، کناف ایران، سنباده ثایت ایتالیا، ابزار رنگ سیتک وغیره محسوب می شود و به همین دلیل اطلاع رسانی و به روزرسانی لیست قیمت محصولات رنگ و ابزار را به صورت مداوم و دقیق در دستور کار خود قرار داده است.

لیســت قیمت های موجود در این صفحه از سوی تولیدکنندگان و صاحب امتیازان برندها تنظیم و مصوب شده است و مورد تایید تعاونی تولیدکنندگان رنگ و محصولات وابسته می باشد، لذا تمام فروشندگان عزیز می توانند لیسـت قیمت های موجود در این صفحه را به عنوان مرجع موثق قلمداد کنند.

لازم به ذکر است که مشاهده، دانلود و نشر لیست‌قیمت‌های موجود برای عموم افراد اعم از بنکداران، فروشگاه ها، اجراکنندگان و مصرف کنندگان بلامانع می باشد. با کلیک بر روی تصویر هر برند قادر به مشاهده و دانلود آخرین و به روزترین لیسـت قیمت محصولات برند موردنظر خواهید بود.