کرونا

این روزها و با شیوع ویروس کووید 19 مجبور به تغییر سبک زندگی و عادت های روزمره خود هستیم. همچنین باید محیط کسب و کار خود را متناسب با این شرایط وفق دهیم تا علاوه بر حفظ سلامتی تمامی افراد، از پیشرفت تجاری و رونق اقتصادی عقب نمانیم. با رعایت اصول و پروتوکل های بهداشتی تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و سازمان ملی مبارزه با کرونا قطعا می توانیم شرایط سخت پیش رو را پشت سر گذاشته، به سلامت از آن عبور کنیم و کرونا را شکست می دهیم .

ما به منظور حفظ سلامت کارکنان و مراجعین، خود را مقید به رعایت پروتوکل های بهداشتی می داند و در این راستا اقدامات لازم و متناسب با محیط کسب و کار خود را سختگیرانه در پیش گرفته است. از جمله اقدامات انجام شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

ضدعفونی وسایل، تجهیزات و محیط کار به صورت روزانه و در دو نوبت صبح و عصر قبل و بعد از حضور کارکنان انجام می شود.

از ورود مراجعین بدون ماسک ممانعت می شود.

مایع ضدعفونی کننده دست جهت استفاده کارکنان و مراجعین در ورودی تمام اتاق ها نصب شده است.

تمامی کارکنان مقید به استفاده از ماسک هستند.

چینش میزهای کار کارکنان با رعایت حداقل فاصله 2 متر انجام شده است.

امکان دورکاری برای بخشی از کارکنان فراهم شده است.

امکان خرید و سفارش گذاری بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم شده است.

به یاری خدا، همت و تلاش بی وقفه کادر سلامت کشور و نیز رعایت موازین بهداشتی توسط تک تک افراد جامعه کرونا را شکست می دهیم.

توصیه هایی برای مقابله با کرونا

 

  • با رعایت 3 اصل اساسی موسم به «فشم» (ف: فاصله، ش: شستشوی مداوم دست ها، م: ماسک) تا حد بسیار زیادی می توانیم از پخش شدن و ابتلا به کرونا جلوگیری کنیم.
  • با خوردن مایعات فراوان مثل آب و آب میوه های طبیعی، میوه و سبزیجات و غذاهای با طبع گرم و پرهیز از خوردن فست فود و غذاهای با طبع سرد رژیم غذایی خود را اصلاح کنیم.
  • با خوردن روزانه 1000 تا 2000 میلی گرم ویتامین C و نیز 1000 واحد ویتامین D سیستم ایمنی بدن را تقویت کنید.
  • خوردن روزانه سیر، سیاه دانه کوبیده شده، عسل و دمنوش های گیاهی توصیه می شود.
  • خواب و استراحت کافی، دوری از استرس و نرمش سبک روزانه را فراموش نکنید.
uncensored leak jav 493NAEN-117 [Push into a slippery unfinished pussy] Today I will be an adult with my uncle's cock! - A record of the day when a soft-skinned maiden turned into a nympho daughter. - Rina Takase H4610-ki220428 Toshiho Matsuura GVG-818 Anal Device Bondage XIII Iron Restraint Anal Torture Rena Fukiishi XXX-AV-24095 Momo Imai Clothes sheer erotic of a perverted woman who repeats delusional masturbation Part 1 285ENDX-356 Real! - Former underground idol 3 shots with unusual squirting acme!