رنگ نارنجی پرتقال برش خورده | شرکت ارغوان

نارنجی از رنگ های گرم است و از ترکیب قرمز و زرد حاصل می شود. هر رنگی ویژگی های خاصی دارد. نارنجی نیز از این قاعده مستثنی نیست و اثرات و ویژگی های خاصی روی احساسات و عواطف ما دارد. با شناخت این ویژگی ها می‌توان کاربردهای متنوع، از طراحی دکوراسیون تا شخصیت شناسی افراد، برای آن تعریف کرد. در این مقاله قصد داریم با نگاهی به ویژگی ها و اثرات رنگ نارنجی، همه چیز درباره رنگ نارنجی را بررسی کنیم.

رنگ نارنجی رنگ آتش و حرارت | شرکت ارغوان

نارنجی رنگ شادی و مثبت گرایی

رنگ نارنجی نماد حرارت، شادی و صمیمیت است. نارنجی رنگ آتش است. نارنجی ترکیبی از انرژی جسمانی و انگیزه بخشی قرمز و شادی بخشی زرد است. نارنجی با واکنش های دورنی یا همان غرایز ما ارتباط دارد. در واقع این خصوصیت نارنجی بر خلاف واکنش فیزیکی قرمز و واکنش ذهنی زرد است.

نارنجی قدرت عاطفی و احساسی در شرایط سخت را تداعی می کند. به ما کمک می کند تا از ناملایمات و افسردگی دور شویم، غم و اندوه را پشت سر بگذاریم و به شرایط عادی برگردیم. از لحاظ روانشناسی، نارنجی رنگ خوش بینی، تعالی و جوان‌سازی روح است. در واقع نارنجی تا حدی خوش بین و دلگرم کننده است که باید همه روزه به نوعی در زندگی روزمره ما دخیل باشد؛ حتی به اندازه استفاده از یک ماژیک نارنجی رنگ برای نوشتن، بر روی روح و روان شما تاثیر مثبت می گذارد.

 

نارنجی حس خودجوشی را زنده می کند. چشم اندازی مثبت به زندگی در شما می آفریند. استفاده از نارنجی در برهه‌های سخت اقتصادی مفید است چرا که انگیزه و تحرک را در ما زنده نگه می دارد و به ما کمک می کند تا نیمه پر لیوان را ببینیم.

نارنجی ما را به یاد برگریزان پاییز می اندازد. در فرهنگ های غربی و در جشن هالووین نارنجی رنگ غالب است. 

 

همه چیز درباره رنگ نارنجی تعامل ماجراجویی بالن ها کنار دریاچه | شرکت ارغوان

نارنجی رنگ ماجراجویی و تعاملات اجتماعی

از آنجایی که رنگ نارنجی با شوق به زندگی ارتباط دارد، ماجراجویی، خطرپذیری و استقلال را در خود دارد. همچنین الهام‌بخش اعتماد و اتکای به نیروی جسمانی است. افرادی که تحت تاثیر رنگ نارنجی هستند همیشه در حال حرکت و فعالیت هستند.

در ارتباط با معنا و مفهوم نارنجی باید گفت که نارنجی برون گرا و غیرقابل کنترل است. اغلب اوقات باعث می‌شود میل به خودنمایی داشته باشید.

نارنجی با تعاملات اجتماعی در ارتباط است و میل به گفتگوی دوطرفه را افزایش می دهد. رنگی گرم و دلچسب است. هم از بعد جسمانی و هم ذهنی تحریک کننده است و افراد را به فکر کردن و صحبت کردن ترغیب می کند.

در عین حال اشتها را نیز تحریک می کند. اگر دوست دارید همه دور میز غذاخوری جمع شوند، نارنجی می‌تواند همه را مدت ها مشغول خوردن و حرف زدن نگه دارد. اگر رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنید و در صدد کاهش وزن هستید، نارنجی بدترین رنگ برای شماست.

نارنجی در درک و فهم ایده های نو به ما کمک می کند. ما را از بند و محدودیت های ذهنی آزاد می‌کند و به ما اجازه می‌دهد تا خودمان باشیم. در عین حال، ما را به احترام به خود و احترام به دیگران تشویق می کند.

 

شخصیت شناسی نارنجی مردی در آتش | شرکت ارغوان

شخصیت شناسی نارنجی

اگر نارنجی رنگ موردعلاقه شماست شاید به خاطر این است که شما شخصیتی گرم و صمیمی، خوش بین، برون گرا و بعضا خودنما دارید. شما خوش ذات و در کل خوش مشرب هستید. از منظر شخصیت شناسی ، به جای پرخاشگری قرمز، محکم، مصمم و بااراده هستید. نسبت به علاقمندان به قرمز، آرام تر و دل شادتر هستید.

از مهمانی رفتن لذت می برید. در کل هر رویداد اجتماعی که باعث تعامل شما با دیگران شود شما را جذب می‌کند. از طرفی می‌توانید با هر نوع شخصیتی کنار بیایید و همه را دور هم جمع کنید. در کانون توجه هستید و کسی نمی تواند شما را محدود کند. معمولا در جمع صدای شما از همه بلندتر است و بیشتر شنیده می شود. در عین اینکه فردی اجتماعی و جذاب هستید ممکن است خودنما هم باشید.

 

از کمک کردن به دیگران لذت می برید و شادابی و انرژی مثبت شما الهام بخش دیگران است. صبور هستید و دیگران را همان‌طور که هستند می پذیرید. مردم‌دار و گاها اهل چشم و هم چشمی هستید. نیاز دارید که در کنار دیگران باشید. تنهایی به مدت زیاد شما را افسرده می‌کند. در این صورت، به خود اجازه می دهید افکار منفی شما را احاطه کند.

ماجراجویی در ذات شماست. عاشق فعالیت های بیرون از خانه، چادر زدن در طبیعت و کوهنوردی هستید. ورزش های ماجراجویانه مثل سقوط آزاد و کایت سواری را دوست دارید. ورزش و شرکت در رقابت های ورزشی سطح بالا از علاقمندی های شماست. در کل از خطر استقبال می کنید و به دنبال چالش های جدید هستید.

 

جنبه های منفی نارنجی

علاقمندان به نارنجی یک روح آزاد هستند که دوست ندارند محدود شوند. از بعد منفی شخصیت شناسی نارنجی، گاهی در روابط خود وفادار نیستند و تعهد برای شان سخت است. بر اساس غرایز دورنی خود زندگی می کنند. در خانه‌داری اصلا خوب نیستند چرا که از نظرشان مهم نیست که گرد و خاک روی اسباب و وسایل نشسته باشد. بیشتر به خوشگذرانی اعتقاد دارند تا کارهای روزمره و کسل کننده. با این حال آشپزی را دوست دارند.

با صبوری میانه ای ندارند و زیر فشار ممکن است روحیه تسلط طلبی و زورگویی پیدا کنند. مشکلات زندگی زود آن‌ها را آزرده می کند. ممکن است غیرقابل پیش بینی، مردد و دمدمی مزاج شوند. در بدترین حالت می توانند گوشه گیر، خودپسند و سنگدل باشند.

 

همه چیز درباره رنگ نارنجی رستوران با طراحی دکوراسیون نارنجی

نارنجی در کسب و کار

بسیاری از رستوران ها از رنگ نارنجی برای طراحی دکوراسیون استفاده می کنند. شاید تنها بخشی از دیوارها، چند تکه از وسایل یا فقط نور محیط نارنجی باشد. نارنجی که از قرمز ملایم تر است، باعث می شود اشتهای مشتریان افزایش یابد، میل بیشتری به گفتگو و تعامل پیدا کنند و در نتیجه زمان بیشتری در رستوران بمانند و غذا و نوشیدنی بیشتری بخورند.

می توانید از فام های مختلف نارنجی استفاده کنید. در انتخاب فام نارنجی و رنگ های همنشین آن دقت کنید. استفاده زیاد از نارنجی ممکن است جلف و زننده به چشم بیاید. خودتان قضاوت کنید، اگر به نظر شما جلف باشد به احتمال زیاد از نظر دیگران هم جلف خواهد بود. نارنجی از قرمز ملایم تر و انرژی زنانه بیشتری دارد. همچنین نماد نیروی خلقت است.

 

شاید بتوان گفت که در زمان حاضر نارنجی رنگی طردشده است که استفاده زیادی از آن نمی شود. در کشورهای غربی، نارنجی کم ترین میزان محبوبیت را دارد. از نارنجی برای پیشنهاد دادن ماجراجویی، آزادی، خوشگذرانی و خوش بینی استفاده کنید. برای هتل‌ها و مراکز برگزاری رویدادهای اجتماعی و همایش ها بسیار مناسب است. آژانس های مسافرتی و تورهای گردشگری که با ماجراجویی و فعالیت های بیرون از خانه سروکار دارند می توانند بیشتر از این رنگ استفاده کنند. در نماد و لوگوی تیم های ورزشی نماد فعالیت، انرژی و ماجراجویی محسوب می شود.

در میان جوانان می تواند محبوبت پیدا کند زیرا در نارنجی شور جوانی نهفته است. همچنین در ساخت اسباب‌بازی‌ها در کنار رنگ های براق اصلی و ثانویه، مورد توجه کودکان است. نارنجی کم‌رنگ و روشن تر برای سالن های زیبایی، مراکز سلامتی و مراقبت پوست و رستوران های گران قیمت بسیار مناسب است.

 

همه چیز درباره رنگ نارنجی گالری با دیوار نارنجی | شرکت ارغوان

نارنجی در طراحی دکوراسیون

نارنجی به همراه رنگ های خنثی مثل خاکستری و کرم چشمگیر می شود. لازم نیست از نارنجی به میزان زیاد استفاده کنید. اگر فقط چند تکه از وسایل و اسباب اتاق نارنجی رنگ باشند کافی است. با همین تغییرات کوچک گرما و صمیمیت بیشتری به اتاق می‌بخشید. فام های تیره‌تر نارنجی به اندازه فام های روشن گرمابخش نیستند اما استفاده به جا از آن ها زیبایی خاص خود را به همراه خواهد داشت.

برای دیوار گالری های هنری نارنجی رنگ مناسبی است. نارنجی روشن در تقابل با آبی آسمانی فضای دلنشینی ایجاد می‌کند. همچنین رنگ فیروزه ای تقابل چشم نوازی با نارنجی دارد. رنگ آبی به عنوان رنگ مکمل نارنجی، توازن ایجاد می کند. نارنجی و صورتی از یک خانواده هستند و در کنار هم شاد، بزم گونه و حال و هوای تابستان را القا می کنند. نارنجی در کنار قهوه ای سیر فضایی امروزی تر ایجاد می کند. در اتاق‌های سفید، با اعمال نارنجی روشن در گوشه ای از دیوار اتاق، نورگیری و روشنایی اتاق چند برابر می شود. در اتاق خواب با احتیاط بیشتری از نارنجی استفاده کنید، چرا که انرژی آن به جای خواب شما را به فعالیت دعوت می کند.

 

همه چیز درباره رنگ نارنجی اتاق خواب با وسایل نارنجی | شرکت ارغوان

در این مقاله سعی کردیم تا همه چیز درباره رنگ نارنجی را به طور خلاصه مرور کنیم. با شناخت درست از ویژگی های این رنگ پرانرژی و شاد، بهتر می توانیم از آن در طراحی دکوراسیون، چیدمان اسباب و وسایل و حتی طراحی و ست کردن لباس استفاده کنیم. همچنین، برای ایجاد تنوع در فضای پیرامون و بهبود حال و هوای فردی کاربردهای خلاقانه ای خلق کنیم. حتی در شناخت خلق و خو و درک احساسات خود و شخصیت شناسی اطرافیان دقیق تر عمل کنیم.

 

 

ویرا تجارت ارغوان

دانستنی‌ها

اتاق خواب با وسایل نارنجیچطور از نارنجی استفاده کنیمخصوصیات نارنجیدر جشن هالووین نارنجی رنگ غالب استرنگ شناسیرنگ نارنجی رستوران با طراحی دکوراسیون نارنجیرنگ نارنجی رنگ آتش و حرارتروانشناسی نارنجیشادی و مثبت گراییشخصیت شناسی مردی در آتششخصیت شناسی نارنجیشرکت ارغوانطراحی دکوراسیونطراحی دکوراسیون با رنگ نارنجیطراحی دکوراسیون با نارنجیگالری با دیوار نارنجینارنجینارنجی با تعاملات اجتماعی در ارتباط استنارنجی برون گرا و غیرقابل کنترل استنارنجی در کسب و کارنارنجی رنگ آتشنارنجی قدرت عاطفی و احساسی در شرایط سخت را تداعی می کندنارنجی ما را به یاد برگریزان پاییز می اندازدنارنجی نماد چیستنارنجی نماد نیروی خلقتهمه چیز درباره رنگ نارنجیهمه چیز درباره رنگ نارنجی تعامل ماجراجویی بالن ها کنار دریاچهویرا تجارت ارغوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

uncensored leaked jav ABW-151 Working Slutty Sister vol.17 3 Hours Spree Played With Suzu Matsuoka Who Turned Into An Erotic Slut! - [With bonus video only for MGS +15 minutes] FAJS-014 Mother-in-law, wife, housekeeper Domestic sexual disorder TR-2210 A woman who wants to be fifty. A flirtatious act of five fifty affair wives with big breasts who sleep with any man. RHJ-278 Red Hot Jam Vol.278 ~ Sucking Gorgeous Legs ~: Womans Pacopacomama-043022_638 Just keep fucking with the someone's wife who looks great on short haircut