تامین کننده

شرکت ویرا تجارت ارغوان در تلاش است با جمع آوری محصولات و کالاها از برندهای معتبر داخلی و بعضا خارجی، نیاز فروشگاه های رنگ و ابزار، بنکداران، اجراکنندگان، مصرف کنندگان و …. را تامین نماید. ارغوان تا به امروز توانسته نمایندگی بسیاری از برندهای داخلی مانند رنگ سحر، رنگسازی نیپون و ایرانیان، شرکت پارس اشن، رنگسازی هادی، رنگسازی هاویلوکس، غلتک دکور، شرکت خرم و …، و برندهای خارجی مانند سنباده ثایت ایتالیا را به دست آورد.

فلسفه کاری شرکت ویرا تجارت ارغوان مبنی بر تکریم مشتری و اخلاق حرفه ای بوده که همین امر منجر به ایجاد محیط کاری دوستانه و بالا رفتن شان و منزلت مشتریان گردیده است. چالش‌های حرفه‌ای ایجاد شده در یک سازمان، مهارت و دانش پرسنل را بالا برده و موفقیت روز افزون را به ارمغان می آورد.

قیمت مناسب در عرضه، تحویل به موقع و رایگان (با توجه به حجم خرید)، تنوع بالای کالا، ارسال به تمام نقاط کشور و ارائه مشاوره فروش از ویژگی های بارز ارغوان می باشد.

به خانواده ارغوان بپیوندید

 

اگر علاقمند هستید تا محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز خود را از طریق ویرا تجارت ارغوان به بازار بزرگ مصرف کنندگان و مشتریان عرضه کنید، ارغوان از شما استقبال خواهد کرد. جهت ارتباط با ما و اطلاع از شرایط همکاری با ارغوان فرم زیر را تکمیل کنید. ما در اولین فرصت با شما تماس می گیریم.

 

فرم تامین کننده

  • نام محصولقیمتتعداد