شرکت کناف Knauf

کناف یا کناوف (Knauf) نام تجاری یکی از معروف ترین و موفق ترین شرکت های بین المللی در سطح جهان است که حوزه فعالیت آن مربوط به صنایع ساختمانی، سرمایه گذاری و حمایت از ایده‌های نوین است. شرکت کناف Knauf شرکتی خانوادگی است که در سال 1932 توسط دو برادر و مهندس معدن، آلفونس و کارل کناف، در شنگن آلمان تاسیس شد. ساخت صفحات روکش دار گچی، دیوارهای پیش ساخته (drywall)، دیوارهای مقاوم در برابر حریق، تایل‌های گچی ساده و آکوستیک، دیوارهای پوششی باسازه و بدون سازه، سقف های یکپارچه و کاذب و صفحات مسلح سیمانی از شناخته شده ترین تولیدات کناف می باشند.

اولین پروژه و کار کناف با ثبت حق استخراج رسوبات گچ از معادن آغاز شد. خیلی زود و تنها یک سال بعد یعنی در سال 1933، کارخانه تولید گچ کناف در پرل آلمان تاسیس شد؛ کارخانه ای که همچنان هسته اصلی محصولات کناف با فناوری های پیشرفته را تشکیل می‌دهد. در حال حاضر مقر اصلی کناف آلمان در منطقه باواریا واقع شده است. تولیدات و نوآوری های کناف در تمام دنیا شناخته شده است و شرکت کناف در تمام نقاط دنیا نمایندگی معتبر و فعال دارد.

 

در حال حاضر شرکت کناف در بیش از 80 کشور دنیا 220 واحد تولیدی و سازمان فروش دارد و تولیدات و حوزه فعالیت آن شامل این موارد می شود:

 

  • تولید مصالح بر مبنای ماده معدنی گچ
  • تولید عایق های صوتی و حرارتی
  • استخراج سنگ آهک و تولید مصالح ساختمانی مرتبط با آن
  • تولید مصالح و مواد ساختمانی سیمانی
  • ابداع و تولید تجهیزات، ماشین آلات و فناوری های اجرای مصالح

 

یکی از اصول شرکت کناف آلمان تاسیس واحدهای صنعتی در مناطقی است که مواد اولیه فراوان و بازار مصرف مناسبی برای تولیدات این شرکت دارند. بر طبق همین اصل، شرکت کناف ایران در سال 1355 تاسیس گردید و بعد از فراز و نشیب‌های بسیار، با مالکیت کناف آلمان و تحت عنوان کی‌پلاس مشغول و فعال است.

 

 

ویرا تجارت ارغوان نمایندگی کناف ایران می باشد.

 

جهت مشاهده و دریافت لیست قیمت محصولات کناف روی تصویر کلیک کنید:

لیست قیمت محصولات کناف ایران کی پلاس | شرکت ارغوان