رنگ نقره ای | شرکت ارغوان

رنگ نقره ای | شرکت ارغوان


نام رنگ نقره ای از فلز نقره گرفته شده است. همانند فلز آن، رنگ نقره ای نیز ارزشمند است. هر رنگی ویژگی های خاصی دارد. همانند همه رنگ ها، رنگ نقره‌ای نیز اثرات و ویژگی های خاصی روی احساسات و عواطف ما دارد. با شناخت این ویژگی ها می توان کاربردهای متنوعی برای رنگ نقره‌ای، از شخصیت شناسی تا کاربرد آن در طراحی دکوراسیون و لباس تعریف کرد. در این مقاله با نگاهی به ویژگی‌ها و اثرات آن، همه چیز درباره رنگ نقره ای را بررسی خواهیم کرد. 

 

رنگ نقره ای رنگ روشنایی و بازتاب نور | شرکت ارغوان

نقره ای رنگ روشنایی و بازتاب

نقره ای انرژی زنانه دارد. نقره‌ای با ماه و جزر و مد در ارتباط است. سیال، عاطفی، حساس و رازآلود است. آرامش بخش و تهذیب کننده است.

از بعد روانشناسی رنگ ها، نقره ای رنگ بازتاب و تغییر جهت دادن است و راه پیش رو را نمایان می کند. کمک می‌کند تا مشکلات و بن بست های ذهنی، جسمی و احساسی را تصفیه و پاک کنیم. درها و راه های جدید بر روی ما می گشاید. نقره ای الهام بخش بصیرت و شم درونی، روشن بینی و غیب بینی، دوراندیشی و تلپاتی است. به نقره‌ای هر انرژی، چه مثبت و چه منفی بدهید، همان را به شما بازمی گرداند.

 

نقره ای قابل احترام و مودب است. شان و مقام بالایی دارد. به خود مسلط است. مسئولیت پذیر، صبور، مصمم و منضبط است. نقره‌ای دقیقا رنگ کسانی است که در شرکت ها و سازمان های بزرگ کار می کنند و چه خانم یا آقا، مسئولیت های سنگین دارند.

 

نقره ای رنگ ثروت و فرشته ها

از لحاظ رنگ شناسی، نقره ای با منزلت و ثروت ارتباط دارد. نقره ای رنگ شکوه، تجدد و موفقیت است. تعادل و ثبات را به قوای روحی باز می گرداند. نقره ای خود را از انرژی منفی بیرون حفظ می کند و آن را به منبع خود باز می گرداند. نقره ای رنگ فرشته هاست.

در روانشناسی رنگ، نقره ای نقطه تعادل بین سیاه و سفید است. منتقد خوبی است. دلسوز است و به دور از حب و بغض و بی طرفانه قضاوت می کند. به طور سنتی، نقره ای رنگ موی کهنسالان باتجربه و مکرم است.

نقره ای با رنگ های دیگر همنشینی خوبی دارد و انرژی رنگ های پیرامون خود را بازتاب می دهد و درخشش آن ها را بیشتر می‌کند. انرژی نقره‌ای بسیار شبیه به خاکستری است. با این تفاوت که خوش بینانه تر و شادتر است.

از بعد منفی، نقره‌ای می تواند مردد و عهدشکن، کسل کننده، خنثی، سرد و ریاکار باشد. همچنین، فریبکار و دورو باشد.

 

شخصیت شناسی رنگ نقرهای آویز نقره ای به شکل گاندالف | شرکت ارغوان

شخصیت شناسی نقره ای

اگر به رنگ نقره‌ای علاقه دارید شاید به این دلیل باشد که حس بصیرت و شهود در شما قوی است و با یک راهنمای معنوی والامقام در ارتباط هستید. درون نگر هستید و معمولا در دنیای خودتان سیر می کنید. در جستجوی معنای زندگی هستید و زمانی که غرق تفکر می‌شوید، گاهی خود را به کلی از دیگران جدا می کنید.

به عنوان کسی که عاشق رنگ‌نقره‌ای است، قوه تخیل و خلاقیتی قدرتمند، به خصوص در عالم نوشتن دارید. نوشتن متن سخنرانی، شعر سرایی و نوشتن رمان سه وسیله ای هستند که به شما اجازه می دهند خود را ابراز کنید و نیاز شما را به بازتاب افکار و خیالات‌تان برآورده می‌کنند. به عنوان دوست دار رنگ نقره‌ای، اگر مثبت زندگی می کنید، خرد، خویشتن‌داری و حس مسئولیت شما به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید. اما اگر منفی زندگی کنید، در تصمیم گیری دچار مشکل خواهید بود و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید.

به امتحان کردن ایده های جدید روی خوش نشان می دهید و هر فرصت تازه ای که پیش روی شما گشوده شود کنکاش می‌کنید. از تغییر هیچ هراسی ندارید و در واقع از آن استقبال می کنید. کاردان و انعطلف پذیر هستید. موفقیت معمولا به سراغ کسانی که عاشق نقره‌ای هستند می آید. تقریبا هر چیزی را حداقل یک بار امتحان می کنید.

 

دسته گل جواهرآلات به رنگ نقره ای | شرکت ارغوان

نقره ای خوش ظاهر و عاشق پیشه

شان، تجدد و کلاس خاصی دارید، هرچند دست کم گرفته می شود. ظاهر خوب، شخصیت و استعداد شما باعث می شود بعضی فکر کنند که خوش شانس هستید. مهربان، آرام و به دور از هر نوع خشونتی هستید. اصول اخلاقی و ارزش های والایی دارید.

با اینکه شخصیت رمانتیک و عاشق پیشه ای دارید اما در موارد احساسی اجازه نمی دهید قلب شما بر عقل شما غلبه کند. تحت تاثیر ماه و اثر جزر و مد هستید و به همین دلیل گاهی دمدمی مزاج می شوید. کاملا به روز و مدرن هستید و به جای اینکه احساسی عمل کنید و از گذشته الهام بگیرید، چشم به آینده دارید.

از بعد منفی، ممکن است خودپسند باشید و خود را بالاتر از دیگران بدانید. ممکن است زندگی شما پر از دروغ و فریب باشد چرا که گاهی در یک دنیای خیالی و غیرواقعی زندگی می کنید. هر کار مثبت یا منفی که انجام دهید اثرات آن به خود شما برمی‌گردد و انقدر تکرار می‌شود تا رویه خود را عوض کنید.

 

اگر از نقره ای بیزار هستید

اگر از نقره ای بیزار هستید شاید به این دلیل باشد که از ظاهر مدرن و پیشرفته نقره ای خوش‌تان نمی آید. شاید واقع‌گرا و خاکی هستید و از تجددگرایی خوش‌تان نمی آید. از فرصت ها و ایده های جدید استقبال نمی کنید و تغییر را دوست ندارید. شاید نقره ای برای‌ شما جذاب نیست و آن را مانند خاکستری بی روح و کسل کننده می بینید. شاید هم نقره ای برای شما بیش از حد احساسی است.

 

رنگ نقره ای در کسب وکار لباس فضانورد | شرکت ارغوان

رنگ نقره ای در کسب و کار

نقره ای نماد کیفیت و استادکاری و ظرافت دست است. در ارائه خدمات و محصولات با بالاترین سطح کیفی و البته گران قیمت از نقره‌ای استفاده کنید. جواهرات و کالاهای ظریف و زیبا در بسته بندی های نقره ای ارائه می شوند چرا که درخشش و ظرافت نقره ای ارزش بالای محصول را به خوبی نمایان می کند.

شرکت هایی که با فناوری های روز و علوم کامپیوتری سروکار دارند از رنگ براق نقره‌ای سود می برند. همچنین محصولاتی که با نوآوری و علم ارتباط دارند از مزایای نقره ای بهره می برند. همچنین، وسایل آشپزخانه و تجهیزات مدرن برای نشان دادن به روز بودن خود معمولا به رنگ نقره ای هستند.

برای طراحی وبسایت نقره‌ای رنگ مناسبی نیست چرا که بیشتر خاکستری دیده می شود و شاید کسل کننده و سرد به نظر برسد. با این حال، اگر به طور مناسب با دیگر رنگ ها ترکیب شود می تواند پیام موردنظر شما را به بازار هدف انتقال دهد.

 

رنگ نقره ای در طراحی دکوراسیون | شرکت ارغوان

رنگ نقره ای در طراحی دکواسیون

در طراحی دکوراسیون ، نقره ای همانند طلایی به رنگ های متالیک معروف هستند. استفاده از رنگ نقره ای به تنهایی و بدون همنشینی با دیگر رنگ ها می تواند فضایی صنعتی و دلگیر ایجاد کند. اما استفاده از وسایل نقره ای یا رنگ کردن بخشی از دیوار در کنار سایر رنگ ها، نظر شما را نسبت به طراحی دکوراسیون با رنگ نقره‌ای کاملا عوض می کند.

 

استفاده از رنگ خاکستری و مسی در طراحی دکوراسیون | شرکت ارغوان

نقره‌ای با فام های خنثی مانند کرم و خاکستری مایل به سفید ترکیبی آرام بخش ایجاد می کند. از نقره ای برای تعدیل اثر رنگ‌های پررنگ و تیره مثل سبز، قرمز و آبی و هر رنگ دیگری می توان استفاده کرد. برای اینکه فضای خانه خود را مدرن تر جلوه دهید حتما از نقره ای در طراحی دکوراسیون استفاده کنید. این اثر با افزودن مشکی به نقره ای می تواند بیشتر شود.

 

رنگ نقره ای و مشکی در طراحی دکوراسیون | شرکت ارغوان

هر زمان خواستید تاثیر رنگ های دیگر را بیشتر کنید از نقره ای استفاده کنید. ماهیت بازتاب دهندگی نقره‌ای، جلوه رنگ های دیگر را افزایش می دهد. نقره‌ای نورگیری اتاق را نیز بیشتر می کند.

استفاده از رنگ نقره‌ای در جشن ها، مثلا در طراحی سفره عقد، نیز بسیار مرسوم است.

 

طراحی دکوراسیون با رنگ نقره ای و طلایی | شرکت ارغوان

بسیاری از طراحان با ترکیب نقره‌ای و طلایی در طراحی دکوراسیون موافق نیستند چرا که اعتقاد دارند این دو برای جلب توجه رقابت می کنند و برای چشم خسته کننده می شود. اما باور کنید ترکیب این دو فضایی خارق العاده و بسیار مجلل و باشکوه ایجاد می کند. همچنین فضای خانه را گرم و پویا می کند. فضاهای سنتی را می توان با کمک نقره ای به فضایی مدرن تبدیل کرد.

 

استفاده از رنگ نقره ای و طلایی در طراحی دکوراسیون | شرکت ارغوان

نقره ای آلودگی را به سرعت نمایان می کند. اگر در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی از نقره‌ای استفاده می کنید، باید دقت کنید که همیشه تمیز باشند وگرنه ظاهری کثیف و زشت پیدا می‌کنند.

 

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم به طور خلاصه همه چیز درباره رنگ نقره ای را شرح دهیم. دیدیم که چطور رنگ‌ نقره‌ای می تواند باعث جلوه بیشتر رنگ های اطراف شود و فضای مدرن و امروزی ایجاد کند. شناخت ویژگی‌های رنگ نقره ای به ما کمک می‌کند تا در طراحی دکوراسیون و لباس با دید بهتری از آن استفاده کنیم. برای رنگ بخشیدن به فضای پیرامون کاربردهای خلاقانه‌ای خلق کنیم. از لحاظ شخصیت شناسی نیز، در شناخت خلق و خو و درک احساسات خود و اطرافیان دقیق‌تر عمل کنیم.

 

 

ویرا تجارت ارغوان

دانستنی‌ها

ترکیب نقره‌ای و طلاییچطور از نقره ای استفاده کنیمرنگ نقره ایرنگ نقره ای در طراحی دکواسیونرنگ نقره ای در کسب و کاررنگ نقره ای رنگ روشنایی و بازتاب نوررنگ نقره ای مانند شمش نقرهروانشناسی رنگ نقره ایشخصیت شناسی نقره ایشرکت ارغوانطراحی دکوراسیون با رنگ نقره ای و طلاییکاربرد رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلینقره اینقره ای آلودگی را به سرعت نمایان می کندنقره ای انرژی زنانه داردنقره ای خوش ظاهر و عاشق پیشهنقره ای رنگ ثروت و فرشته هانقره ای رنگ روشنایی و بازتابنقره ای رنگ فرشته هانقره ای قابل احترام و مودب استنقره ای نماد چیستنقرهایهمه چیز درباره رنگ نقره ایویرا تجارت ارغوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *